Конкурси

"ЧИТАЙ-ПИШИ"- 2021

Конкурс відгуків на українські книжки «Читай-пиши» (http://read-write.org.ua/?page_id=6 ) — щорічна можливість для школярів і школярок спробувати себе в ролі літературних критиків і критикинь. А ще — познайомитися з улюбленими авторами й авторками, побувати в нових місцях, отримати корисні подарунки та навіть — бути опублікованими!


Конкурс роблять:

Засновники конкурсу — Благодійний фонд Сергія Жадана та простір дитячої книги BaraBooka. Співорганізатори — Український інститут книги та видавництво Vivat. Партнери: Ukraine CharityRazom for UkraineBagels & LettersМАНУжурнал  «Однокласник».

«Читай-Пиши» — конкурс для тих, хто

·         любить читати та ділитися враженнями від прочитаного;

·         має від 10 до 17 років;

·         живе у Донецькій, Луганській та Харківській областях.

Щоб узяти участь у «Читай-Пиши 2021» треба:

·         прочитати книжку українського автора чи авторки, бажано сучасних;

·         написати про неї відгук обсягом від 2 до 5 тисяч знаків; 

·         або зняти відео тривалістю до 5 хвилин (монолог, діалог з кількома учасниками, розповідь з елементами буктрейлера тощо);

·         заповнити та надіслати анкету http://bit.ly/chytaipyshy до 23 квітня, прикріпивши до неї текстовий відгук або посилання на відео.

Терміни:

·         23 квітня — закінчуємо приймати заявки

·         18 травня — експертне журі визначає авторів та авторок найкращих відгуків

·         Літо — поїздка до Харкова

 


УВАГА КОНКУРС!

20 квітня 2020 року за підтримки Київської Молої академії наук учнівської молоді стартував Всеукраїнський проєкт «ЕСЕ» для учнівської молоді віком від 14 до 18 років.

Мета проекту – мотивувати молодь до саморозвитку та самовдосконалення, пошуку та усвідомлення свого внутрішнього потенціалу, навчити долати труднощі і перешкоди на шляху до самореалізації та допомогти знайти зразки для наслідування в суспільстві.

Проект складається з двох етапів:

·         Всеукраїнської письмової конкурсної програми на найкраще есе на запропоновану тему;
·         зйомки циклу відеопрограм за участі авторів кращих есе та видатних особистостей.
Щотижня визначні люди нашої країни і лідери думок оголошуватимуть учасникам конкурсу нову тему есе та даруватимуть подарунки переможцям. Автори кращих творів отримають можливість взяти участь у зйомках однієї з програм «ЕСЕ» і особисто поставити питання живій легенді.
Оголошення теми: щопонеділка о 12:00 год.
Дедлайн подачі матеріалу: щочетверга о 19:00 год.
Оголошення переможця: щонеділі о 12:00 год.

Мова написання: українська.
Обсяг: від 1000 до 1500 слів.
Формат: PDF.
 
Вже цього понеділка, 4 травня, нову тему есе оголошуватиме народна артиста України Ольга Сумська:
Просимо Вас підтримати проект та залучити молодь до участі у Всеукраїнському конкурсі «ЕСЕ» шляхом:

  • поширення інформації про проведення конкурсу на ваших офіційних ресурсах;
  • розсилки умов реалізації проєкту для освітніх закладів вашого міста та регіонів. 
У разі перемоги учня інформацію про нього і освітній заклад вашого міста буде поширено у соціальних мережах та на офіційних ресурсах медіа-партнерів проєкту, а найкращі есе потраплять до книги "Історія людини, яку ми не знаємо". 
 
Офіційні сторінки проєкту:
 
Детальна інформація щодо умов проведення конкурсу та актуальних кроків реалізації проєкту доступна на офіційних сторінках "ЕСЕ" у FacebookInstagram та Telegram.
З повагою,
команда проєкту "ECE"

УВАГА КОНКУРС!

Громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World»  з 20 березня 2020 року до 22 травня 2020 року запрошує учнівську молодь взяти активну участь у всеукраїнському проєкті «МІШЕЧОК»
(оригінал листа за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1BMdrzYzXlMP_pAxXySazVnQV3Nk_SET2?usp=sharing)
Проєкт буде реалізовуватись дистанційно та передбачає конкурсні етапи та подарунки для найактивніших учасників та закладів освіти переможців. Кожні два тижні організатори розігруватимуть подарунки серед учасників індивідуальних номінацій в соціальних мережах, а 22 травня 2020 року оголосять фінальні  результати проєкту та визначать переможців у груповій номінації. Найактивніші отримають призи від партнерів, а навчальний заклад, команду з якого організатори визначать як переможця, отримає супер приз: комплект обладнання для сублімації 5в1 ПРОФІ (устаткування призначена для друку на футболках, подушках, пазлах, чашках, тарілках, кепках, чохлах для мобільних і багато іншого).  
Проєкт проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, генеральний партнер компанія PepsiCo Україна. Умови проєкту та анкета для колективних учасників за посиланням: https://schoolrecyclingworld.org/2020/03/21/всеукраїнський-проєкт-мішечок/.

Результати проєкту опублікують на сайті www.schoolrecyclingworld.org

Звертаємось до Вас із проханням сприяти організації та реалізації проєкту, а саме:
·      опублікувати анонс та результат проєкту на інформаційних ресурсах (додаток 1);
·      донести інформацію про проєкт до педагогічного колективу та учнів навчального закладу.

Конкурс проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України. Партнер проєкту - компанія PepsiCo Україна. 
Ваше сприяння дасть змогу провести проєкт на високоякісному рівні та зробити вагомий внесок у виховання дбайливого ставлення громадян до довкілля та розвиток екологічного волонтерського руху в Україні.

Контакти представника організаційного комітету проєкту:  Ксенія Ренчковська, керівниця ГО «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» в Україні  тел. +38(098) 818 99 87


З повагою,
Ксенія Ренчковська, керівниця
 ГО «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» в Україні 

Довідка

Всеукраїнський проект «Мішечок» - як карантинні обмеження перетворити на можливості?

Міжнародний молодіжний рух School Recycling World запрошує школярів використати час карантину з користю - долучитися до конкурсу, зробити свій внесок у збереження природи а ще -  виграти призи. В будь-якому випадку, карантин скоро мине, а мішечки та екологічні звички залишаться.

Щороку людство виробляє понад 5 трильйонів поліетиленових одноразових пакетів. За даними ООН, щохвилини у світі використовують приблизно 10 мільйонів пластикових пакетів. Одна українська сім’я у середньому використовує 15 пакетів за один похід до супермаркету. А для того, щоб один такий пакетик розклався, потрібно іноді до тисячі років. 
Менш як за два роки українцям доведеться відмовитися від “кульочків” – у листопаді минулого року Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроєкт про заборону використання більшості поліетиленових пакетів. І виграють ті, хто почне пристосовуватися до майбутніх змін вже тепер. На питання «А чим же замінити пакети?» організатори конкурсу відповідають: “Вихід є. Це багаторазові мішечки”. 
Тож School Recycling World запрошує українських школярів та їхні родинистати частиною всесвітнього руху відмови від поліетиленового пакування вже зараз. Зробити це просто - приєднатися до всеукраїнського проекту «Мішечок». Завдання просте - шити еко-мішечки, щоб у майбутньому користуватись ними у побуті. А ще творчий підхід до справи допоможе виграти супер-призи і зрештою, стати рушієм змін у своєму оточенні. 
Протягом проєкту організатори щотижня заохочуватимуть учасників розігруючи призи у соціальних мережах @schoolrecyclingworld. Тобто кожен, хто пошиє торбинку власноруч, має шанс виграти подарунки
Щоб претендувати на призи, треба поділитися фотографіями робіт та відео процесу виготовлення у соцмережах з додаванням хештегів #мішечокSRW #мішечок #SchoolRecyclingWorld. Встигніть зробити це, а також заповнити анкету учасника до 20 травня 2020 року.  Школа, команда якої підкорить серця журі, отримає головний приз – принтер для сублімаційного друку. 
Умови проекту та анкета для команд-учасників за посиланням : https://schoolrecyclingworld.org/2020/03/21/всеукраїнський-проєкт-мішечок/.
Конкурс підтримує Міністерство освіти і науки України. Партнер проєкту - комапнія PepsiCo Україна. 
Переможців оголосять 22 травня 2020 року на сайті schoolrecyclingworld.org. Учасники можуть завантажувати свої конкурсні роботи до 20 травня включно.
Бути екологічно свідомим – це тренд сучасності. Від активності кожного зараз залежать масштаби екологічного впливу на майбутнє.

Немає коментарів:

Дописати коментар